دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

Citation Indices from GS

AllSince 2013
Citations32513064
h-index2827
i10-index107104

دیدار مدیر و مشاور پرستاری سازمان بهداشت جهانی منطقه مدیترانه شرقی با معاون پرستاری وزارت بهداشت

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۲۶ | 

مدیر و مشاور پرستاری سازمان بهداشت جهانی منطقه مدیترانه شرقی با معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت پرستاری،  مدیر و مشاور پرستاری منطقه مدیترانه شرقی سازمان بهداشت جهانی در این دیدار ضمن تبریک به دکتر مریم حضرتی برای انتصاب در سمت معاونت پرستاری وزارت بهداشت ایران اظهار امیدواری کرد تا همکاری های گذشته بین این معاونت با سازمان بهداشت جهانی همچنان خوب و گسترده ادامه یابد.

خانم آروا اویس در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات دکتر محمد میرزابیگی در دوران تصدی معاونت پرستاری گفت: در دوره گذشته سازمان بهداشت جهانی همکاری های بسیار خوب و موثری در زمینه پرستاری با این معاونت داشته است.

 وی همچنین با اشاره به بازدیدی که چند ماه گذشته از ایران داشته است، وضعیت پرستاری در ایران را بسیار خوب و رو به رشد خواند و اظهار امیدواری کرد در دوره جدید معاونت پرستاری نیز در زمینه های مختلف تحقیقاتی و آموزشی، همکاری ایران با سازمان بهداشت جهانی ادامه یابد.

دکتر مریم حضرتی، معاون پرستاری وزیر بهداشت نیز در این دیدار با استقبال از افزایش همکاری های ایران و سازمان بهداشت جهانی در زمینه پرستاری، به توانمندی های کشورمان در زمینه های مختلف تحقیقاتی، آموزشی و پژوهشی پرستاری و ارائه خدمات پرستاری مناسب اشاره کرد و افزود: ایران آمادگی دارد تا در زمینه توسعه پرستاری در منطقه همکاری کند و تمام راهنمایی ها و استانداردهای جهانی پرستاری را که در منطقه اعمال می شود، به طور کامل در ایران نیز اجرایی کند.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد که ایران بتواند اولین نشست مدیران پرستاری منطقه امرو (EMRO)را میزبانی کند.


منبع خبر : پایگاه خبری وبداCAPTCHA code
دفعات مشاهده: 310 بار   |   دفعات چاپ: 38 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر