دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

Citation Indices from GS

AllSince 2013
Citations28682681
h-index2624
i10-index10096

مشاوران معاونت پرستاری وزارت بهداشت منصوب شدند.

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۸/۴ | 

دکتر مریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در احکامی مشاوران خود را منصوب کرد.

به گزارش وبدا، براساس این احکام؛ دکتر سادات سید باقر مداح به عنوان مشاور در امور آموزش و پژوهش، صدیقه سالمی به عنوان مشاور در امور استانداردها و مقررات حرفه ای، دکتر فاطمه حق دوست اسکویی به عنوان مشاور در امور تحقیقات کاربردی، دکتر فریبا طالقانی به عنوان مشاور در امور آموزش پرستاری و رامین عوض پور به عنوان مشاور در امور دانشگاه های علوم پزشکی معاونت پرستاری منصوب شدند.

متن این احکام به شرح زیر است:

استاد ارجمند سرکار خانم دکتر سادات سید باقر مداح

پیشکسوت محترم پرستاری کشور

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده سرکار عالی در پیشبرد حرفه مقدس پرستاری، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور اینجانب در امور آموزش و پژوهش منصوب می شوید. از سرکار عالی انتظار می رود با تلاش و همفکری دیگر صاحب نظران حرفه پرستاری، در جهت تحقق اهداف نظام سلامت و اهداف این معاونت که ((دسترسی عادلانه آحاد مردم به مراقبتهای پرستاری ایمن و با کیفیت )) می باشد تلاش وافری را مبذول فرمائید.

از خداوند متعال برای شما آرزوی توفیق و سعادت دارم.

استاد ارجمند سرکار خانم صدیقه سالمی

پیشکسوت محترم پرستاری کشور

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده سرکار عالی در پیشبرد حرفه مقدس پرستاری، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور اینجانب در امور استانداردها و مقررات حرفه ای منصوب می شوید. از سرکار عالی انتظار می رود با تلاش و همفکری دیگر صاحب نظران حرفه پرستاری، در جهت تحقق اهداف نظام سلامت و اهداف این معاونت که ((دسترسی عادلانه آحاد مردم به مراقبتهای پرستاری ایمن و با کیفیت )) می باشد تلاش وافری را مبذول فرمائید. از خداوند متعال برای شما آرزوی توفیق و سعادت دارم.

استاد ارجمند سرکار خانم دکتر فاطمه حق دوست اسکوئی

عضو محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده سرکار عالی در پیشبرد حرفه مقدس پرستاری، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور اینجانب امور تحقیقات کاربردی  منصوب می شوید. از سرکار عالی انتظار می رود با تلاش و همفکری دیگر صاحب نظران حرفه پرستاری، در جهت تحقق اهداف نظام سلامت و اهداف این معاونت که ((دسترسی عادلانه آحاد مردم به مراقبتهای پرستاری ایمن و با کیفیت )) می باشد تلاش وافری را مبذول فرمائید.

از خداوند متعال برای شما آرزوی توفیق و سعادت دارم.

سرکار خانم دکتر فریبا طالقانی

عضو محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده سرکار عالی در پیشبرد حرفه مقدس پرستاری، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور اینجانب در امور آموزش پرستاری منصوب می شوید. از سرکار عالی انتظار می رود با تلاش و همفکری دیگر صاحب نظران حرفه پرستاری، در جهت تحقق اهداف نظام سلامت و اهداف این معاونت که ((دسترسی عادلانه آحاد مردم به مراقبتهای پرستاری ایمن و با کیفیت )) می باشد تلاش وافری را مبذول فرمائید.

از خداوند متعال برای شما آرزوی توفیق و سعادت دارم.

جناب آقای رامین عوض پور

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور جوان اینجانب در امور دانشگاههای علوم پزشکی منصوب می شوید. از جنابعالی انتظار می رود با تلاش و همفکری دیگر صاحب نظران حرفه پرستاری، در جهت تحقق اهداف نظام سلامت و اهداف این معاونت که ((دسترسی عادلانه آحاد مردم به مراقبتهای پرستاری ایمن و با کیفیت )) می باشد تلاش وافری را مبذول فرمائید.

از خداوند متعال برای شما آرزوی توفیق و سعادت دارم.

منبع خبر : پایگاه خبری وبدا

 CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 242 بار   |   دفعات چاپ: 40 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر